Urząd Gminy Ślemień
34 - 323 Ślemień
ul. Krakowska 14
8

tel./fax (0-33) 865-40-98 lub (0-33) 865-43-55
pow. żywiecki - woj. Śląskie
REGON 070010136
NIP 553-11-18-702

Godziny pracy Urzędu Gminy Ślemień:

 

Poniedziałek    7:00 – 15:00
Wtorek:         7:00 – 15:00
Środa            7:00 – 15:00
Czwartek       7:00 – 17:00
Piątek           7:00 – 13:00



Numer Rachunku Urzędu Gminy
właściwy do dokonywania wpłat podatków i opłat lokalnych:


  96 8141 0008 0000 1661 2000 0630

Bank Spółdzielczy w Gilowicach  

Główny mail urzędowy:                                               ugslemien@ugslemien.ig.pl


Wójt Gminy Jarosław Krzak                                           wojt@slemien.pl

Referat Finansowy

Skarbnik Gminy   Małgorzata Myśliwiec                          mmysliwiec@slemien.pl

 Z-ca Skarbnika Anna Mikołajczyk                                 amikolajczyk@slemien.pl         

Krystyna Ormaniec                                                      kormaniec@slemien.pl

Elżbieta Targosz                                                          etargosz@slemien.pl

Ewa Szwed                                                                 eszwed@slemien.pl

 

Referat  Organizacyjny

 

Sekretarz Gminy                                                         wpepek@slemien.pl

Sabina Dobrowolska                                                    sdobrowolska@slemin.pl

Alicja Wątroba                                                            awatroba@slemien.pl

Wioleta Hyrlik                                                              whyrlik@slemien.pl

Justyna Michałek                                                          jmichalek@slemien.pl

 

Referat Inwestycji ,Budownictwa i Spraw Rolnych

Mariusz Borowy                                                            mborowy@slemien.pl

Grażyna Urbańska                                                       gurbanska@slemien.pl

Tomasz Józefiak                                                          tjozefiak@slemien.pl

Monika Pasko                                                              mpasko@slemien.pl

 

Urząd Stanu Cywilnego

Z-ca Kierownika Katarzyna Krzak                                 kkrzak@slemien.pl

 

Informatyk

Krzysztof Czernek                                                       informatyka@slemien.pl k.czernek@tenit.com.pl                                            

 

 

 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Furtak Tomasz
  • Data udostępnienia w BIP: 2012-03-21 12:52:10
  • Informacja zaktualizowana przez: Czernek Krzysztof
  • Data ostatniej aktualizacji: 2019-12-19 14:47:37
  • Liczba odsłon: 4991
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2272178]

przewiń do góry