1. Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu  lasów położonych na terenie gminy Ślemień

2. Obwieszczenie o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn: "Budowa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 946 w gminie Ślemień, sołectwa Las i Kocoń (do granicy województwa)"

3. Obwieszczenie Wojewody Śląskiego znak : IFVIII.7570.6.1.2021 z dnia 10 marca 2022 roku

4. OBWIESZCZENIE Wojewody Śląskiego  znak : IFVIIIa.7570.20.15.2028 z dnia 18.03.2022 roku

5. OBWIESZCZENIE - IFVIIIa.7570.20.22.2018 z dnia 18.03.2022 r.

6. OBWIESZCZENIE - IFVIIIa.7570.20.25.2018 z dnia 18.03.2022 r.

7. OBWIESZCZENIE – DLI-II.7621.13.2021.AZ.11(ML)

8. Obwieszczenie RDOŚ o opracowaniu pzo dla obszaru Natura 2000 Beskid Mały PLH240023

9. Wójt Gminy Ślemień informuje o ogłoszeniu pisemnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki STAR 266, rok produkcji 1980 i powołania komisji przetargowej.

10. OBWIESZCZENIE nr IFVIIIa.7570.2029.2018 z dnia 17.05.2022

11. Wójt Gminy Ślemień informuje o ogłoszeniu drugiego pisemnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki STAR 266, rok produkcji 1980 i powołania komisji przetargowej.

12. Wójt Gminy Ślemień informuje o ogłoszeniu trzeciego pisemnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki STAR 266, rok produkcji 1980 i powołania komisji przetargowej

13. Wójt Gminy Ślemień informuje o ogłoszeniu czwartego pisemnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki STAR 266, rok produkcji 1980 i powołania komisji przetargowej

14. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.72.2021

15. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.59.2021

16. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.4.2021

17. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.75.2021

18. Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania przetargowego na odbiór odpadów komunalnych

19. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.29.2021

20. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.30.2021

21. OBWIESZCZENIE IFVIIIa.7570.20.25.2018

22. OBWIESZCZENIE IFVIIIa.7570.20.22.2018

23. OBWIESZCZENIE IFVIIIa.7570.20.29.2018

24. OBWIESZCZENIE IFVIIIa.7570.20.15.2018

25. Obwieszczenie IFVIIIa.7570.20.31.2018 z dnia 29.09.2022

26. Obwieszczenie IFVIIIa.7570.20.31.2018 z dnia 10.10.2022

27. Ogłoszenie Wójta Gminy Ślemień o przystąpieniu do sporządzenia zmian miejscowego planu zagospodarowania dla fragmentu terenu Gminy Ślemień w zakresie jednostki urbanistycznej S/52R oraz do sporządzenia prognozy oddziaływania na środowisko do w. wym. planu miejscowego

28. Obwieszczenie IFVIII.7570.6.40.2021

29. Obwieszczenie IFVIII.7570.6.59.2021

30. Obwieszczenie IFVIII.7570.6.68.2021

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Czernek Krzysztof
  • Data udostępnienia w BIP: 2022-02-02 14:12:07
  • Informacja zaktualizowana przez: Czernek Krzysztof
  • Data ostatniej aktualizacji: 2022-11-25 11:06:51
  • Liczba odsłon: 1371
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2624538]

przewiń do góry