1. Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu  lasów położonych na terenie gminy Ślemień

2. Obwieszczenie o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn: "Budowa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 946 w gminie Ślemień, sołectwa Las i Kocoń (do granicy województwa)"

3. Obwieszczenie Wojewody Śląskiego znak : IFVIII.7570.6.1.2021 z dnia 10 marca 2022 roku

4. OBWIESZCZENIE Wojewody Śląskiego  znak : IFVIIIa.7570.20.15.2028 z dnia 18.03.2022 roku

5. OBWIESZCZENIE - IFVIIIa.7570.20.22.2018 z dnia 18.03.2022 r.

6. OBWIESZCZENIE - IFVIIIa.7570.20.25.2018 z dnia 18.03.2022 r.

7. OBWIESZCZENIE – DLI-II.7621.13.2021.AZ.11(ML)

8. Obwieszczenie RDOŚ o opracowaniu pzo dla obszaru Natura 2000 Beskid Mały PLH240023

9. Wójt Gminy Ślemień informuje o ogłoszeniu pisemnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki STAR 266, rok produkcji 1980 i powołania komisji przetargowej.

10. OBWIESZCZENIE nr IFVIIIa.7570.2029.2018 z dnia 17.05.2022

11. Wójt Gminy Ślemień informuje o ogłoszeniu drugiego pisemnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki STAR 266, rok produkcji 1980 i powołania komisji przetargowej.

12. Wójt Gminy Ślemień informuje o ogłoszeniu trzeciego pisemnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki STAR 266, rok produkcji 1980 i powołania komisji przetargowej

13. Wójt Gminy Ślemień informuje o ogłoszeniu czwartego pisemnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki STAR 266, rok produkcji 1980 i powołania komisji przetargowej

14. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.72.2021

15. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.59.2021

16. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.4.2021

17. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.75.2021

18. Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania przetargowego na odbiór odpadów komunalnych

19. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.29.2021

20. OBWIESZCZENIE IFVIII.7570.6.30.2021

21. OBWIESZCZENIE IFVIIIa.7570.20.25.2018

22. OBWIESZCZENIE IFVIIIa.7570.20.22.2018

23. OBWIESZCZENIE IFVIIIa.7570.20.29.2018

24. OBWIESZCZENIE IFVIIIa.7570.20.15.2018

25. Obwieszczenie IFVIIIa.7570.20.31.2018 z dnia 29.09.2022

26. Obwieszczenie IFVIIIa.7570.20.31.2018 z dnia 10.10.2022

27. Ogłoszenie Wójta Gminy Ślemień o przystąpieniu do sporządzenia zmian miejscowego planu zagospodarowania dla fragmentu terenu Gminy Ślemień w zakresie jednostki urbanistycznej S/52R oraz do sporządzenia prognozy oddziaływania na środowisko do w. wym. planu miejscowego

28. Obwieszczenie IFVIII.7570.6.40.2021

29. Obwieszczenie IFVIII.7570.6.59.2021

30. Obwieszczenie IFVIII.7570.6.68.2021

31. Obwieszczenie IFVIII.7570.6.29.2021

32. Obwieszczenie IFVIII.7570.6.30.2021

33.  Obwieszczenie WPN.6320.12.2016.ZC.10 - Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Katowicach informuje o przyjęciu dokumentu w sprawie ustanowienia planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Beskid Mały PLH240023

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Czernek Krzysztof
  • Data udostępnienia w BIP: 2022-02-02 14:12:07
  • Informacja zaktualizowana przez: Czernek Krzysztof
  • Data ostatniej aktualizacji: 2023-01-02 13:45:33
  • Liczba odsłon: 4454
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 3022670]

przewiń do góry